Aero Agri
Profesjonalne folie i siatki rolnicze
Najwyższej jakości

Aero Agri - Produkty - Agri Film


Folie rolnicze - Agri Film

Agri Film to innowacyjna i wysokiej jakości folia do owijania beli 20 μm produkowana w technologii „BLOW” z najlepszych surowców dostępnych na rynku – metaloceny LLDPE. Redukując grubość do 20 mikronów nie zmieniliśmy żadnego z unikalnych właściwości folii. Rolka jest lżejsza, chociaż długość pozostała taka sama. Mniejsza grubość folii to także mniej odpadów powstałych po otworzeniu kiszonki.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii produkcyjnych i wzmocnieniu foli 20 mikronowej, poprzez wykorzystanie najwyższej jakości surowców, gwarantujemy dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Agri Film to wielowarstwowa folia, która jest niezwykle mocna i odporna na uszkodzenia i przebicia. Dzięki wyjątkowej recepturze udało się stworzyć niezwykle elastyczną i rozciągliwą folię. Agri Film perfekcyjnie kryje balot pozostając odporną na suchą i ostrą zawartość.

Folie Agri Film są używane do owijania balotów z kukurydzy na kiszonkę, wysłodek z buraków cukrowych, odpadów żywnościowych, traw, lucerny i odpadów przemysłowych. Nasza folia Agri Film jest kompatybilna ze wszystkimi rodzajami owijarek dostępnymi na rynku. Folia ma odpowiednią specyfikację dla każdego klimatu, dając najlepszą jakość kiszonki – nawet 24 miesiące z wystawą na słońce do 240 Kly.

Specyfikacje oraz metody użyte w produkcji naszej folii rolniczej Agri Film:

Dostępność w trzech kolorach:

Biały

Zielony

Czarny

Szerokość
Grubość
Długość
500mm
20μm
1800m
750mm
20μm
1500m

Elite Agri Wrap

Siatki rolnicze

Folie rolnicze