Aero Agri
Profesjonalne folie i siatki rolnicze
Najwyższej jakości

Aero Agri - Produkty - Elite Agri Wrap


Folia rolnicza - Elite Agri Wrap (folia do sianokiszonki)

Elite Agri Wrap - folia do sianokiszonki Elite Agri Wrap produkowana jest z najwyższej jakości surowców Elite Dow Chemicals, dzięki czemu jest niezwykle odporna na przebicia punktowe i wszelkie rozdarcia. To folia, która łączy w sobie najnowsze rozwiązania technologiczne dostępne na rynku. Zapewnia to komfort podczas jej użytkowania oraz bezpieczeństwo finalnego produktu, jakim jest sianokiszonka. Nasza folia ma wysoką wytrzymałość i prawidłową elastyczność, co umożliwia uzyskanie optymalnego kształtu beli po owinięciu.

Elite Agri Wrap efektywnie wspomaga proces zakiszania produktu, znacznie wpływając na podwyższenie jego jakości. Wielowarstwowa struktura folii, wyprodukowanej metodą wydmuchu, zapewnia najwyższą jakość kiszonki i pozwala przechowywać paszę nawet do dwóch lat.

Elite Agri Wrap jest kompatybilny ze wszystkimi owijarkami do balotów. Można ją stosować również do wytwarzania pulpy z buraków cukrowych i kukurydzy. Folia posiada filtry UV, które chronią zawartość przed degradacją oraz odpowiednio zabezpieczają przed utratą właściwości odżywczych.

Specyfikacja oraz metody użyte w produkcji folii rolniczej Elite Agri Wrap:

Dostępność w trzech kolorach:

Biały

Zielony

Czarny

Szerokość
Grubość
Długość
500mm
25μm
1800m
750mm
25μm
1500m

Elite Agri Wrap

Siatki rolnicze

Folie rolnicze