Aero Agri
Profesjonalne folie i siatki rolnicze
Najwyższej jakości

Aero Agri - Produkty - Agri Net


Siatki rolnicze - Agri Net

Siatki Agri Net, wykonane są z polimerów HDPE najlepszej jakości przy użyciu najnowszych technologii, co przekłada się na nowoczesny produkt spełniający oczekiwania każdego klienta. Agri Net umożliwia uzyskanie balota o idealnym kształcie, minimalizując wymianę gazową oraz ułatwiając jego owinięcie w folię co w efekcie korzystnie wpływa na finalną jakość kiszonki. Elastyczność i trwałość siatki pozwala na szczelne opakowanie przygotowanego do składowania surowca, jednocześnie zapobiega jego utracie i ogranicza odpad płodów. Nasza siatka gwarantuje łatwiejszy i bezpieczniejszy transport oraz późniejsze składowanie balotów.

Dzięki swoim uniwersalnym zastosowaniom Agri Net pozwala na efektywną pracę w każdych warunkach pogodowych, praktycznie na każdej szerokości geograficznej. Szczególnie polecamy długość Agri Net 3600 m, zapewnia ona komfort pracy, bez straty czasu na częste zmiany rolek. Zastosowane filtry UV zabezpieczają produkt na okres do 12 miesięcy. Nasza siatka umożliwia owijanie balotów z każdego materiału, w tym sypkiego a indywidualne dopasowanie rozmiaru siatki pozwala na prace z wszystkimi prasami rolującymi dostępnymi na rynku.

Wysoka wytrzymałość Agri Net zapewnia zachowanie idealnego kształtu balota z trawy, lucerny, kukurydzy, wysłodek buraczanych a nawet pozarolniczych odpadów przemysłowych czy torfu. Dla komfortu pracy, każda siatka Agri Net ma wyraźnie oznaczony koniec rolki około 50 metrów przed końcem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, dostosujemy rozmiar siatki do indywidualnych potrzeb Klienta.

Specyfikacja oraz metody użyte w produkcji siatki rolniczej Agri Net:

Szerokość
Długość
Standard
123cm
3000-3600m
Możliwości
70-150cm
1000-5000m

Elite Agri Wrap

Siatki rolnicze

Folie rolnicze